W E B A L A N Y A
Trendyol Mağaza Tasarımı - Web Tasarım Alanya - 0850 242 06 08 - webalanya.com.tr
Trendyol Mağaza Tasarımı

Trendyol Mağaza Tasarımı


Trendyol Mağaza Tasarımı Yaptırmak ve Satış Arttırma Yolları

Web sistemlerinin gelişmesiyle birlikte popüler e-ticaret sitelerinden olan Trendyol ve Hepsibura mağaza sayfalarını özelleştirmeye imkan tanımaya başladı. Bir e-ticaret sitesi gibi ürünlerinizi ön plana çıkarabilir ve banner çalışmaları yapabilirisiniz.

 

Mağaza sayfanızda bannerlar ile kampanyalarınızı ve önce çıkarmak istediğiniz ürünleri veya önce çıkarmak istediğiniz kategorileri müşterilerin davranışlarına göre ön planda tutarak hem aranılan ürüne daha çabuk ulaşılmasını sağlayabilirsiniz, hemde müşterilerinizi yönlendirme şansınız olacaktır.

 

Trendyol Mağaza Tasarımı yaptırmanın faydaları nelerdir?

- Müşterilere ürün sayfanız daha fazla güven verir.

- Potansiyel Müşterilerinize ulaşmanızı kolaylaştırır.

- Satış ve Trafik arttırmanıza olanak tanır.

- Satış için öne çıkarmak istediğiniz ürünleri (daha hızlı satış) olması için göz önünde tutmanızı sağlar.

- Rakip firmalardan net bir şekilde ayrışmanızı sağlar.

 

Trendyol Mağaza Tasarımı Avantajları Nedir?

Mağzanızda Satmak istediğiniz ürünleri "Sizin için seçtiklerimiz" , "En Çok Satan Ürünler", "İndirimdekiler" "Ayın ve Haftanın Ürünü" gibi başlıklar atarak ön plana çıkarmanıza olanak tanır.

 

Trendyol Mağaza tasarımı yapılırken trendyol size iki adet seçenek sunmaktadır. Site içerisinde bulun hazır ve basit tasarım şablonları kullanarak bir tasarım oluşturmanızı veya dışarıdan görseller yükleyerek sayfanızı özelleştirmenize olanak tanır. 

 

Dışardan oluşturulup eklenen görseller daha profesyonel bir izlenim sağlamanın yanında diğer, hazır şablonları kullanan kullanıcılardan ayrışmanızı sağlayarak firmanıza daha kurumsal bir yapı katmaktadır. 

 

Trendyol Mağaza Tasarımı yaptırmak ve Trendyol'da Satışlarınızı Arttırmak için profesyonel ekibimiz ile iletişime geçerek, daha hoş ve profesyonel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

WEB SİTESİNE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Sizin için buradayız!